Obilježavanje dana voda

Poziv na obilježavanje dana voda

Dan voda,  24.03.2018,  članovi KK Končar i njihovi prijatelji obilježiti će rekreativnim spustom Savom od Podsusedskog mosta do kluba.

Sastanak u KK Končar 10,30 h

Piće dobrodošlice

Prijevoz na startnu poziciju.

Kava kod Suhine.

Spust počinje u 12,00 h.

Izlaz iz Save kod spusta KK Končar .

Prenošenje plovila do kluba.

Ručak i piće za sve sudionike. Zabava osigurana.

Kotizacija 30 kn se plaća u klubu prilikom sastanka.

Svi sudionici se moraju prijaviti do 19.03.2018.

Svi sudionici plove na vlastitu odgovornost i svojim plovilima te se moraju  pridržavati kajakaških načela ponašanja na rijeci.

Za prijave i ev. pitanja obratiti se : info@kanuklubkoncar.hr

One comment

1. Prognoza vremenskih uvjeta se stalno mijenja. Kažem ; gore voda_ dole voda. Kažem da smo spremni za sve osim za drveče i smeče po Savi. Naravno, druženje ostaje neupitno. !
    Dragi članovi kluba i prijatelji, poruka koja se šalje na taj dan je poruka koju mi ,koji znamo vrijednosti prirode i vidimo njezin otpor to jest loše promjene, moramo poslati u društvo, jer oni koji ne vide i ne razumiju sutra će ostati bez osnovnih uvjeta za dobar i lijep život u budućnost, zajedno sa nama ako ostanemo manjina
    . Upozorimo jih !