Izvještaj Tomislava Hohnjeca o nedavnim nastupima

Na nedavno održanom Europskom juniorskom prvenstvu u spustu na divljim vodama mladi natjecatelji našeg kluba nastupili su u slijedećem sastavu: C – 1 ekipa – Mihovil Zonjić, Luka Zubčić, Matej Zonjić, Leon Išpan. C – 2 ekipa – Leon Išpan – Luka Zubčić. U utrci na klasičnoj dionici Mihovil Zonjić zauzeo je 9. mjesto, Luka Zubčić 10. te Matej Zonjić 15. Michal Smoldas CZE

Spomenuti trojac vozio je i ekipnu vožnju te zauzeo 4. mjesto. C-2 u sastavu Leon Išpan – Luka Zubčić 8. mjesto.
U sprintu je Luka Zubčić osvojio odlično 5. mjesto u finalnoj vožnji dok je Mihovil Zonjić bio 9. Matej Zonjić i Leon Išpan nisu se plasirali u finale te su osvojili 16. I 19. mjesto. C – 2 posada u sastavu Leon Išpan – Luka Zubčić na kraju finalne vožnje završila je 6.
Ekipa u istom sastavu kao i na klasičnoj dionici na kraju je zauzela 4. mjesto.
Važno je napomenuti da su Matej, Leon i Luka šesnaestogodišnjaci kojima predstoje još dvije juniorske godine tako da s nestrpljenjem očekujemo iduću godinu i svjetsko juniorsko i U23 prvenstvo koje će se održati na istom mjestu u mjestu Murrau na rijeci Muri

Rezultati

http://www.canoe-europe.org/index.php/private-area/home/308-cyprien-leriche-michal-smoldas-and-martina-satkova-junior-european-champions-in-classic-and-sprint-events

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.