UPRAVNI ODBOR KLUBA

Voditelj športskog tima: Mario Peček
Voditelj rekreacije: Ivo Piantanida
Voditelj gospodarstva i tajnik kluba: Vedran Koričančić

Nadzorni odbor: Filip Benjak, Dubravka Lepan, Boris Dujmić.
Stegovna komisija: Zvonimir Trumbić, Ladislav Hudobreznik, Maja Perišić.

E-MAIL: info@kanuklubkoncar.hr

TEL: 00385 (0)1 38 33 019

RADNO VRIJEME

četvrtkom od 18 h do 22 h

GDJE SMO?

ŠRC Jarun, Kajakaški prilaz 2, Zagreb

Karta

Iznosi članarina i ležarina za 2017. godinu:

1. članarina za sportaše (seniori, juniori, kadeti, škola kajaka)          1200,00 kn ( plaća se mjesečno 100 kn preko žiro-računa)
  2. članarina za članove kluba i rekreativce                                                  700,00 kn
    1. drugi član obitelji (supružnik, dijete, brat/sestra ) 50%     350,00 kn
  3. članarina za umirovljenike                                                                            600,00 kn
  4. ležarina za čamac                                                                                             300,00 kn
  5. ležarina za drugi čamac na istoj ruci ( max 2 čamca na istoj ruci)     150,00 kn
  6. upisnina                                                                                                              100,00 kn
  7. članarina za kadete prva godina članstva                                                100,00 kn

Članarine i ležarine se plaćaju kvartalno, četvrtina iznosa godišnje članarine i ležarine:

1.       Kvartal do 10.03.
2.       Kvartal do 10.06
3.       Kvartal do 10.09
4.       Kvartal do 10.12

Ukoliko se plaća puni iznos jednom na godinu, on treba biti uplaćen do 10.06. tekuće godine.
Uplate se mogu vršiti četvrtkom u Klubu ili putem žiro računa:
IBAN HR2323600001101345328 Zagrebačka banka,
Pozivu na broj unesite vaš  OIB, a u opis plaćanja ime i prezime te za koju je godinu uplata.

Uvjeti članstva:

1. Novi član je po učlanjenju na probnom roku u trajanju od šest mjeseci. Nakon tog roka članstvo potvrđuje Uprava. Uprava može odlučiti i o prekidu članstva bez obrazloženja. U tom slučaju uplaćena upisnina i članarina se ne vraćaju.
  2. Član je kod upisa dužan platiti upisninu i 50% članarine.
  3. Član je dužan platiti članarinu i ležarinu do 31. prosinca tekuće godine. U protivnom automatski gubi članstvo.
  4. Članarina i ležarina plaćaju se godišnje, bez obzira kada se član upisao u Klub i stavio čamac u hangar. Ukoliko član u tijeku godine izvadi čamac iz hangara i dalje treba platiti godišnju               članarinu.
  5. Član koji ima čamac u hangaru i nije ga do 15. veljače tekuće godine izvadio iz hangara niti se javio voditelju rekreacije/zamjeniku/predsjedniku Kluba: podrazumijeva se da i dalje želi imati zakupljeno mjesto za čamac te plaća ležarinu za cijelu godinu.
  6. Član koji se do 15. veljače tekuće godine nije izjasnio o prestanku članstva, smatra se članom i plaća članarinu za cijelu tekuću godinu
  7. Članovi koji odu iz Kluba ne plativši svoja dugovanja, ne mogu se više upisati u Klub dok ih ne podmire, a potraživanja će biti procesuirana Pravnim postupkom
  8. Članovi koji se žele ispisati dužni su vratiti ključeve od hangara i rampe (novac za ključeve se ne refundira)
  9. Novi članovi ležarinu plaćaju odmah po stavljanju čamca u hangar.
  10. Vrata hangara obavezno treba zatvarati.
  11. Klub ne odgovara za nestale stvari
  12. Uslijed povećanja troškova Klub može i tokom godine promijeniti iznose članarine i ležarine.
  13. Članovi koji nemaju vlastiti čamac, mogu koristiti klupske čamce samo u dogovoru s voditeljem rekreacije.
  14. U klubu dozvoljeno je odlagati najviše dva čamca, kajaka ili kanua.
  15. Ostale vrste plovila ne smiju se odlagati u klubu bez posebne dozvole Uprave Kluba.

Članarina je godišnja, no navedene pristojbe mogu se plaćati mjesečno.

Ukoliko se pokaže potreba, pristojbe se mogu promijeniti tijekom godine.